KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Trärelief 12189009

nr 1218 9009

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Trärelief, Salgo 1967. 50-upplaga, osignerad, 36x38 cm

Kondition: slitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:49:52

  • Tema
  • 19 nov

Retro (50/60-tal)

Läs mer om Retro (50/60-tal)

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely